کارتن مقوایی شیراز مشهد همدان

لازم به ذکر است که امروزه کارخانجات مختلفی در بحث صنایع کارتن مقوایی فعالیت می کنند که از استانهای برجسته در تولید کارتن مقوایی می توان شهرهای شیراز، مشهد، همدان را نام برد.

امروزه کارتن مقوایی به عنوان یکی از مهمترین وسایل برای بسته بندی و در عرضه تولیدات صنعتی و همچنین غیر صنعتی اهمیت بسیار بالایی دارد و همچنین امروزه انواع کارتنهای مقوایی با توجه به نوع کالا و محصولاتی که تولید می شوند طراحی شده اند و همین امر باعث شده که کارتنهای مقوایی از کاربرد بسیار بالایی در صنایع مختلف برخوردار باشند از جمله اسامی خاصی که برای این نوع محصولات به کار می رود شامل کارتن جعبه و پاکت و غیره می باشد.

کارتن مقوایی شیراز

شاهد این موضوع هستیم که صنایع مختلف فعال امروزی با تولید محصولات مختلف در نتیجه نیاز به بسته بندی نهایی با کارتن مقوایی دارند که شهر شیراز یکی از تولید کنندگان به نام این صنعت می باشد.

برخی از کارتنهای مقوایی به علت جنس بسیار محکم و مستحکمی که دارند، قالب دقیق و اندازه گیریهای مناسبی که دارند به جای اینکه از واژه کارتن استفاده کنیم برایشان از جعبه استفاده می کنیم چرا که جعبه ها به نسبت استقامت و محافظت بیشتر را در برابر کارتنهای مقوایی دارند و اغلب در قفسه فروشگاه دیده اید که کارتنهای مقوایی با لایه های مختلف برای حفاظت از محصول با ارزش ایجاد شده اند این کارتنها معمولاً چاپ بسیار با کیفیتی دارند و بدنه آنها طراحی شده است و به صورت امروزی و جذاب می توانند کیفیت محصول را به نمایش بگذارند با توجه به حجم کالایی که وجود دارد در ابعاد مختلف طراحی و تولید می شوند.

جالب است بدانید که کارتن مقوایی و تمامی مشتقاتی که از چوب و کاغذ به دست می آیند قابلیت بازیافت دارند و از لحاظ زیست محیطی آسیبی به طبیعت نخواهند رساند و حتی به عنوان یکی از صنایع دوستدار محیط زیست شناخته شده است.

امروز قصد داریم که شما را با انواع محصولات کارتن و جعبه مقوایی آشنا کنیم اما سوال اینجاست که منظور از تنوع بسیاری که در انواع کارتنهای مقوایی وجود دارد چیست همانطور که می‌دانید کارتنها جعبه های مکعب شکل هستند که با ایجاد مانعی که در اطراف  محصول انجام می‌دهند باعث می‌شوند که از محصول مورد نظر محافظت شود.

از آسیبهایی که ممکن است به آن وارد شود جلوگیری می کند تنوع بسیار در محصولات صنعتی و غیرصنعتی باعث شده که انواع مدلها کارتنهای مقوایی به بازار راه پیدا کنند و همچنین باعث افزایش کاربرد کارتن مقوایی در انواع صنعتها شده است در این مقاله سعی داریم شما را با تقسیم بندی کلی  انواع کارتنهای مقوایی آشنا کنیم جعبه های قفسهای شیک جعبه های برای بایگانی و آرشیو بندی، کارتنهای مقوایی با درپوش جدا، کارتنهای مقوایی به شکل پاکت، جعبه ها و کارتنهای مقوایی به شکل پنج پنلی، جعبه های مقوایی آورلوپ، کارتنهای بسته بندی و دسته بندی، همچنین کارتنهای مقوایی و جعبه هایی که قفل سر خود دارند.

کارتن مقوایی مشهد

جالب است بدانید امروزه این کارتن مقوایی به ضخامتها و کیفیتهای مختلفی تولید می شوند و در شهر مشهد کاربرد و همچنین محبوبیت بسیاری دارد.

همچنین برای بایگانی کردن و آرشیو کردن یک سری از اسناد نمی توان کارتنهای مقوایی نازک و بی کیفیت استفاده کرد و جعبه معمولی نیز پاسخگوی آن نیست است و می بایست جعبه مقوایی از استحکام بسیار بالا و مطمئن برخوردار باشد تا در سالیان دراز و متوالی آسیبی نبیند جالب است بدانید که کارتنهای مقوایی به نسبت جعبه های مقوایی از استحکام کمتر و قیمتی ارزان تر برخوردار هستند.

برخی از کارتنهای مقوایی با هدفی خاص طراحی شده اند برای مثال کارتنهایی که دارای یک بدنه و درپوش مجزا هستند برای کاهش فضای اشغال شده برای زمانی که محصول در مرحله حمل و نقل وعرضه می باشد مناسب هستند در نتیجه باعث کاهش هزینه های مربوط به ارسال می‌شود و همچنین باعث سهولت ارسال به سراسر کشور می شود و در نتیجه حتی در قیمت تمام شده یک محصول نیز تاثیر بسزایی دارد جالب است که بدانید این نوع کارتن مقوایی دارای قابلیت چاپ و ایجاد برند مربوطه محصول شما را دارد و می‌توانید ظاهری کاملاً لاکچری و شکیل به بسته بندی محصول خود بدهید.

کارتن مقوایی همدان

یکی از مهمترین ابعاد اقتصادی در یک کشور صنعت کارتن مقوایی می باشد، کافیست نگاهی به کارخانه جات و تولیدیهای بزرگ و کوچک بیاندازید متوجه این موضوع خواهید شد که در نهایت اکثر محصولات به بسته بندی ختم می شوند که استان همدان از پیشگامان تولید، در این صنعت می باشد.

از دیگر انواع کارتن مقوایی به شکل پاکتی یا جعبه مقوایی با مقاومت و استحکام و با درجه بندی کیفی خوب تا عالی و بسیار عالی از متداول ترین نوع جعبه ها و کارتنهای مقوایی می باشند و همچنین طرفداران بسیاری را دارند این جعبه ها در زمان که مونتاژ می‌شوند ظاهری پاکتی شکل دارند و به راحتی در زوایای مختلف به یکدیگر قفل می شوند و مکعبی کاملاً کاربردی و ساده را می سازند همچنین کار بسیار آسانی در بحث بسته بندی می باشند جالب است بدانید که کارتنها و جعبه های مقوایی شکل به صورت پاکتی پایه و اساس بسیاری از طراحیها در عرصه کارتن سازی هستند.

نوع دیگر از جعبه ها و کارتنهای مقوایی به صورت پنج پانلی ساخته می شوند انواع مختلفی مثل  تک جداره و دو جداره دارند طبق قالب مشخص، به صورت ورقه ای به محل تعیین شده عرضه می گردند تا بسته بندی مورد نظر ایجاد شود این نوع از جعبه ها یا کارتنهای مقوایی نیز قابلیت چاپ و درج برند را دارند.

کارتن مقوایی بسته بندی با انواع مدلها بسیار کاربردی و از لحاظ هزینه به صرفه تر بودند و نیز از بازار فروش و محبوبیت بسیاری برخوردار هستند کارتنهای مقوایی برای بسته بندی می باشد این کارتن بر اساس کالایی که مد نظر دارید از انواع مقواهای شیاردار و همچنین موج دار ساخته می شود این نوع مقواها معمولاً محافظت از کالای شما را افزایش می دهند و همچنین از آسیب دیدن محصول مورد نظر شما جلوگیری می کند همچنین برای کالاهایی که ارزش مادی خاصی ندارند و سبک هستند از مقواهای صاف و بدون شیار نیز استفاده می شود که قیمت ارزانی دارد و به نسبت دوام آن کمتر می باشد.

شما نیز اگر قصد خرید کارتن مقوایی دارید می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و پس از کسب اطلاعات دقیق با قیمت عمده خرید خود را با اطمینان کامل انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *