کارتن پستی + قیمت خرید فروش

یکی از رایج ترسهایی که برای ‌ترین کسانی که محصولات را از طریق پست ارسال می‌ کنند این است که محصولاتشان که در کارتن پستی است آسیب نبیند، این محصول را با قیمت مناسب به فروش می رسانیم تا شما مشتری گرامی کارتن پستی باکیفیت از ما خرید کنید. با پیروی از این راهنمای کوتاه در مورد نحوه تهیه یک بسته می توانید از این وضعیت جلوگیری کنید و بسته های خود را با خیال راحت آماده کنید.

کارتن پستی

یکی از قوائدی که برای ارسال محصول باید رعایت کنید این است که کارتن پستی با کیفیت استفاده کنید. برای محافظ از کالا از بسته بندی مناسب استفاده کنید، روزنامه یک ماده توصیه شده برای بسته بندی نیست.

هنگام استفاده از کاغذ کادو، آن را مچاله کنید و آن را در اطراف اشیایی که قرار است محافظت شوند و بین یک شی و جسم دیگر قرار دهید. هر مورد باید با حداقل ۶ سانتی متر کاغذ بسته بندی بسته شود و حداقل ۶ سانتی متر دور از دیواره های جعبه قرار گیرد. این به شما امکان می دهد از آسیب ناشی از برخورد بین محصولات جلوگیری کنید و از آنها در برابر ضربات خارجی محافظت کنید.

برای اطمینان از عدم جابجایی محتویات هنگام جابجایی جعبه، از مقدار کافی ورق استفاده کنید. هنگام حمل و نقل، به محصولاتی توجه کنید که تیز هستند یا در حین حمل و نقل می توانند بسته را از داخل بشکنند.

آماده سازی بسته بندی به این معنی است که محصولات را با دقت بیشتری بسته بندی کنید تا از بیرون زدگی جلوگیری شود، به خصوص اگر سخت باشد مانند فلزات، شیشه، چوب و غیره که که می تواند نه تنها به بسته شما بلکه به سایر افراد نیز آسیب برساند.

قیمت کارتن پستی

هر محصولی که تولید می شود با توجه به زیر ساختهایی که در مراحل تولید انجام می شود قیمت آن تعیین می شود که شما برای اینکه شما کارتن پستی با کیفیت را بدست شما برسانیم از مواد اولیه مرغوب استفاده می کنیم.

یک قانون کلی خوب برای تهیه یک بسته بندی این است که هر مورد را به صورت جداگانه با مواد بسته بندی حباب دار بپیچید، آن را در وسط جعبه قرار دهید و دور آن را با لایه های اضافی احاطه کنید. ورقهای حباب بزرگ چند حباب، مواد بسته بندی متشکل از حبابهای هوا به ارتفاع ۱.۲۷ سانتی متر (۲/۱ اینچ) است که بین دو ورقه پلی اتیلن که به هم مهر و موم شده اند، محصور شده اند. این فرآیند باعث می شود که حبابهای هوا به عنوان یک لایه محافظ در برابر ضربه عمل کنند. ورقهای پلاستیکی حباب دار را می توان برای بسته بندی تقریباً هر نوع محصولی صرف نظر از شکل و اندازه استفاده کرد.

اگر از نایلون حبابی برای اطمینان از محافظت از کل محصول استفاده می شود، لازم است از چند لایه استفاده شود و به محافظت از گوشه ها و لبه ها توجه زیادی داشته باشید و هنگام بسته بندی چندین شی، هر شی را جداگانه بپیچید. برای تهیه یک بسته بسیار مهم است که یک جعبه سفت و محکم با اندازه مناسب برای کالا برای حمل و نقل انتخاب کنید و با فلپها دست نخورده باشد که بتواند چیزی را که می ‌فرستید بدون اینکه خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد در خود جای دهد.

به دنبال جعبه ای محکم باشید که ترجیحاً از مقوای تقویت شده ساخته شده باشد و روی دیوارهای آن نوشته ای کم یا بدون نوشته باشد. برای جلوگیری از جابجایی محتویات داخل بسته به مقدار کافی از مواد پرکننده داخل بسته بندی استفاده کنید و همچنین از موادی استفاده کنید که با وزن اجسام سنگین فشرده نشده باشند.

برای پر کردن فضاهای خالی داخل ظرف، مثلاً از کاغذ کادو مچاله شده استفاده کنید. اگر کالاهایی را ارسال می‌ کنید که ظریف هستند یا در صورت جابجایی بیش از حد ممکن است بشکنند، به یاد داشته باشید که آنها را به درستی بسته بندی کنید. می توانید از کاغذ بسته بندی، نایلون حباب دار، پلی استایرن، لاستیک یا پارچه استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که محصولات داخل آن حرکت نمی کنند و به خوبی از ضربه ها و حرکات محافظت می شوند و همه اقلام را در جعبه جداگانه بسته بندی کنید.

خرید کارتن پستی

یکی از محصولاتی که برای ارسال کالا می توانید خرید کنید، کارتن پستی است که به راحتی مجصول خود را بدون آسیب ارسال کنید. پس از اتمام آماده سازی بسته بندی و قبل از بستن و آب بندی جعبه، به شما توصیه می کنیم که طبق عکس، لایه ای به طول کمتر از ۵ سانتی متر از مواد لایی مانند پلی استایرن یا فوم، کف جعبه پخش کنید. اگر کالاهای ظریف یا بسیار سنگینی را خرج می کنید، باید بالشتک را افزایش دهید و همچنین آن را در کناره ها و بالای کالایی که قرار است ارسال کنید، قرار دهید.

هر مورد باید در حداقل ۶ سانتی‌متر روکش حباب‌دار یا ورق محافظ پیچیده شود و حداقل ۶ سانتی ‌متر از دیواره ‌های جعبه فاصله داشته باشد. این به شما امکان می دهد از آسیبهای ناشی از ضربه بین محصولات جلوگیری کنید و آنها را در برابر ضربه ها و لرزشهایی که از بیرون جعبه به محتویات آن منتقل می شود محافظت می کند.

برای اطمینان از عدم جابجایی محتویات هنگام جابجایی جعبه، از مقدار کافی ورق استفاده کنید. در صورت نیاز به تهیه بسته ‌ای حاوی اقلام کوچک، توصیه می‌ کنیم آنها را در یک کیسه مخصوص نگه ‌داری کنید یا با ورقه ‌های فوم بپیچید و سپس در جعبه قرار دهید.

ورقهای فوم مواد سبک، نرم و محکمی هستند که از پلی استایرن یا پلی اتیلن نازک ساخته شده اند. آنها در ضخامتهای مختلف موجود هستند، اما توصیه می شود از ورقهایی با ضخامت کمتر از ۰.۶۴ سانتی متر (۱/۴ اینچ) استفاده کنید.

فروش کارتن پستی

برای ارسال محصول یکی از اصلی ترین موارد کارتن پستی است که ما این محصول را به فروش می رسانیم. ورقهای پلاستیکی فوم را می توان بدون توجه به شکل و اندازه، دور هر محصولی پیچیده کرد.

اگر از ورقهای فوم پلاستیکی استفاده می کنید، برای اطمینان از محافظت از محصول، باید از چند لایه استفاده کنید و به محافظت از گوشه ها و لبه ها توجه زیادی داشته باشید. محصولات فلزی سنگین مانند قطعات خودرو یا موارد مشابه باید در مقدار مناسبی از لایه محافظ بسته بندی شوند و مخصوصاً برای این کالاها باید از جعبه های تقویت شده استفاده کنید.

فرشها، منسوجات، پوسترها یا هر کالای رول ‌شده دیگری باید در پلاستیک پیچیده شوند. اگر از لوله ‌های مقوایی استفاده می ‌کنید، توصیه می ‌کنیم که کالا را در نایلون حباب دار یا موارد مشابه بپیچید. شما می توانید از طریق این سایت انواع کارتن پستی را با سایزهای مختلفی از ما خریداری کنید.

برای سفارش کارتن پستی، فقط کافی است که با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید و سایزهای مختلف را خریداری کنید و ما محصول را در هر نقاطی که هستید ارسال می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *