کارتن پیتزا خام ایفلوت یک نفره

یکی از غذاهایی که در رستورانها و فست فودها جزو پرمصرف ترین است پیتزا یک نفره می باشد لذا این امر از علتهای فروش کارتن پیتزا خام  شده که این کارتنها از مقواهای باکیفیت ایفلوت تهیه شده است.

امروزه حجم زیاد درآمد فست فودها از فروش پیتزا است حتی در شرایط وجود ویروس کرونا که همه کسب و کار خود را تعطیل کردند ولی پیتزا همچنان فروش بیرون بر خوبی داشته است. جعبه پیتزا یکی از لوازم مهم بعداز آماده کردن پیتزا است چرا که بدون آن امکان سفارش گرفتن و بردن پیتزا وجود ندارد برای همین کارتن پیتزا نیز از پر فروش ترین ارقام در بازار می باشد.

کارتن پیتزا خام

جعبه پیتزا یکی از لوازم ضروری بعد از تهیه پیتزا است چرا که پیتزا برای بیرون بردن نیاز به جعبه دارد لذا کارتن پیتزا خام یا آماده از پرمصرف ترین جعبه ها در رستورانها می باشد.

اگر می خواهید قیمت کمتری بابت تهیه جعبه پیتزا بدهید از نمونه چاپی آن استفاده کنید که در ابعاد مختلف با کیفیتهای متفاوت وجود دارد. از میان نمونه های کارتن پیتزا نوع کارتنی آن بیشترین مصرف را دارد و از مزیتهای آن ضخامت آن است و باعث جذب روغن پیتزا می شود و همچنین  از قابلیت گرم نگه داشتن پیتزا تا رسیدن به دست مشتری برخوردار است. نسبت به کیفیتی که دارد از قیمت مناسبی برخوردار است و سایزهای مختلف دارد و چاپ رنگی به آسانی روی آن امکان پذیر است.

نمونه دیگر از جعبه های پیتزا نوع مقوایی است که ضخامت آن نسبت به نمونه کارتنی آن کمتر است و کاملا نمی تواند روغن پیتزا را جذب خود کند مگر این که یک لایه ضد روغنی زیر پیتزا قرار دهید در کل این نوع جعبه هم مناسب است.

جعبه کرافت نیز در شکلهای چند ضلعی، مستطیلی و دایره ای ساخته می شود و شکل مدرن جعبه پیتزا را دارا است و بسیار جذاب می باشد و قیمت آن ارزان تر از انواع دیگر جعبه های پیتزا است.

جعبه گسترده که نمونه خوبی است به لحاظ این که برای انبار کردن در حجم بالا مناسب می باشد چرا که این جعبه به علت اینکه الگوی خاصی دارد این قابلیت را به آن داده که با تا کردن از نقاط مشخص شده تبدیل به جعبه شود.

یکی دیگر از مدلهای جعبه پیتزا نمونه گرد است که جزو جدیدترین نمونه جعبه پیتزا به شمار می رود این جعبه طوری درست شده که پیتزا را کاملا ترد و گرم نگه می دارد و از قابلیت بازیافت مجدد برخوردار است.

کارتن پیتزا ایفلوت

جعبه پیتزا نخستین چیزی است که بعد از سفارش پیتزا مشاهده می شود و اگر از نوع با کیفیت باشد می تواند مشتری را جذب نماید و همین نیز از علتهای افزایش مشتری می گردد کارتن پیتزای ایفلوت مزایای یک کارتن پیتزای عالی را دارد.

جعبه پیتزا تاثیر زیادی در کیفیت محصول درون آن می گذارد لذا اگر در تهیه آن تمام استاندارد لازم توجه نشده باشد امکان اینکه پیتزا بدبو شود و از حالت تردی بیرون بیاید زیاد است پس جعبه پیتزا علاوه بر ظاهر زیبا و شکیل باید از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشد.

از اصلی ترین ماده ای که در ساخت یک جعبه باکیفیت استفاده می شود ایفلوت است که مقوای آن دارای سه لایه می باشد و به شکل کرکره ای است که همین باعث بالا بردن مقاومت آن می شود و قبلا هم اشاره کردیم که کیفیت کارتن نقش زیادی در حفظ ساختار پیتزا دارد. ساختار این جعبه طوری است که با قرار گرفتن چند کارتن روی هم بر روی اولی هیچ فشاری نمی آید و در جعبه به مواد درون آن نمی چسبد این محصول نسبت به انواع خود از کیفیت بالاتری برخوردار است و محصول درون آن کیفیت خود را از نظر طعم و مزه حفظ می کند.

در تهیه جعبه پیتزا از به روزترین تکنولوژی استفاده شده است و چاپ آن از کیفیت خوبی برخوردار است به گونه ای که به راحتی پاک نمی شود. این نوع جعبه ها به علت کیفیت آن مدیران مجموعه را به این فکر می اندازد که از این نوع جعبه برای کیفیت کارشان تهیه کنند این مدل از  از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است لذا باعث فروش خوب آن به تمام کشور شده و توانسته درآمد خوبی را نصیب تولید کننده آن نماید.

کارتن پیتزا دارای انواع گوناگونی است ولی دو نمونه آن جزو پرمصرف ترین می باشد که عبارت است از کارتن پیتزای ایفلوت و دوبلکس که هر کدام ویژگیهایی دارند.

اغلب در بیشتر فست فودها جعبه پیتزایی با ظاهری قهوه ای رنگ را مشاهده کرده اید که این نوع مقوا جزو بهداشتی ترین نوع مقوا می باشد این مقوا چون دارای سه لایه است لذا لایه داخلی آن فلوت نام دارد. از ویژگیهای جعبه های ایفلوت مقاومت خوب آن است به گونه ای که می تواند چند پیتزا را روی هم تحمل کند بدون آنکه به بافت پیتزا آسیبی برسد زیرا این جعبه ساختار عالی دارد و در مقابل فشار مقاوم می باشد.

درون این جعبه چند هواکش تعبیه شده که کیفیت پیتزا را حفظ می کند فقط معایبی دارد از جمله آن از چاپ پذیری محدودی برخوردار است آن هم به علت رنگ زمینه این مقوا است که هر رنگی قابلیت رنگ پذیری روی این نوع مقوا را ندارد.

یکی دیگر از معایب این مقوا قیمت آن است که به علت اینکه رابط چاپی آن کلیشه است قیمت بالایی دارد ولی جعبه پیتزای دوبلکس از نظر کیفیت به ایفلوت نمی رسد ولی هزینه رابط آن کمتر است لذا از قیمت پایین تری برخوردار است.

 

کارتن پیتزا یک نفره

ازلوازم ضروری فست فودها جعبه پیتزا است لذا کارتن پیتزا یک نفره بیشترین مصرف را دارد این محصول باید از استاندارد بهداشتی برخوردار باشد و همچنین تحمل وزن پیتزا در اندازه های مختلف را داشته باشد.

قبلا فست فودها از کاغذ یا ظروف پلاستیکی برای عرضه به مشتری استفاده می کردند ولی این شیوه بسته بندی معایب زیادی داشت از جمله این که نه از پیتزا محافظت می کرد و نه اینکه از استاندارد بهداشتی برخوردار بود این گونه شد که جعبه های یک بار مصرف مقوایی تولید شد و این فرصت را در اختیار فست فودها قرار داده که محصول خود را با کیفیت بیشتر به مشتریان خود ارائه دهند.

حال باید گفت یک کارتن پیتزای خوب باید دارای مزایایی باشد از جمله محصول را در مقابل سرما و گرما نگهداری کند و ار استحکام خوبی در مقابل ضربه برخوردار باشد و همچنین استاندار بهداشتی را داشته باشد و علاوه بر اینها گرمای پیتزا را تا رسیدن به دست مشتری حفظ کند و موارد دیگر از این قبیل که قطعا رعایت اینها در حفظ مشتری کمک زیادی می کند.

مجموعه ما با ارائه بهترین کارتن پیتزا در انواع مختلف به مشتریان عزیز می باشد لطفا در این زمینه سوالی دارید با مشاوران مجموعه تماس بگیرید که ضمن اطلاع از کیفیت محصول جهت خرید به صرفه تر شما را راهنمایی نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *