گاوآهن صادراتی باعث آشتی دو کشاورز شد

 بذرها توسط گاوآهن صادراتی تحویل داده شده و کشیده می شوند، بذرها در جعبه ای که روی بذرپاشی قرار می گیرد نگهداری می شود.
و بذرکار چاله ای به عمق مناسب حفر می کند سپس بذر را داخل آن می گذارد و بذرپاشی هایی هستند که فقط دو ردیف را همزمان می کارند.
و دانه های بزرگی هستند که در یک زمان 48 ردیف می کارند و بذرها را می توان به چند نوع طبقه بندی کرد: 
بذرپاشی یا بذر افشانی سطحی این بذرها را بدون حفر سوراخ برای آنها روی سطح خاک پخش می کنند و از این نوع در محصولاتی استفاده می شود که بذر آنها به نور نیاز دارد، اما برای محصولات تجاری مناسب نیست.
 سپس دانه ها باید پوشیده شوند.کاشت مته : از این نوع برای رشد انواع غلات مانند: جو، گندم، جو و غیره استفاده می شود که در آن بذر شیارها یا ترانشه های کوچک را سوراخ می کند و سپس دانه ها را در داخل آنها قرار می دهد.
گاو آهن
کشاورزان به آنها دانه دانه های تک بلوکی می گویند. زیرا بذرها در فواصل نزدیک از یکدیگر کاشته می شوند.
بنابراین محصول به هم نزدیک است و این نوع بذر برای کشت تابستانه و زمستانه مناسب است.بذرهای دقیق : از این بذرها برای رشد محصولات سورگوم، ذرت، آفتابگ
دستگاه کاشت صیفی جات: نوعی دستگاه کاشت است که برای قرار دادن بذرها به صورت دقیق، در فواصل منظم و به مقدار ثابت استفاده می شود و برای برخی از انواع تابستانی مانند پنبه و ذرت مناسب است.
سپس نقش آبیاری می آید، جایی که بسیاری از کشاورزان به آبیاری قطره ای و بارانی وابسته هستند، از طریق استفاده از ابزار آبیاری مدرن و پیشرفته که به صرفه جویی در مصرف آب و آبیاری مناطق وسیع در مدت زمان کوتاه کمک می کند.
و ماشین‌های برداشت که با توجه به نوع محصول و مساحت مورد نیاز متفاوت بودند، زیرا ماشین‌ها و روبات‌های مدرنی ظاهر شدند که از طریق برنامه‌های سازمان‌یافته خودشان کار می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *