کارتن پلاست را از کجا تهیه کنیم

امروزه مقوای کرافت یکی از محبوب ترین مواد بسته بندی است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و انتظار نداریم به این زودی ها تغییر کند. فقط به این سایت مراجعه کنید. مقوا سبک، مستحکم و انعطاف پذیر است و تقریباً از هر کالایی محافظت می کند، اما آیا می دانستید که مقوا است که به جعبه ها استحکام می بخشد؟ انعطاف پذیری بالاتری می دهد. خبر خوب این است که این محصول زیست تخریب پذیر است و به مرور زمان در محیط تجزیه می شود، اگرچه بسته به محیطی که در آن قرار دارد زمان زیادی می برد و اگر خیس باشد و به قطعات کوچک تقسیم شود خیلی سریعتر تجزیه می شود. . بنابراین اگر یک سطل کمپوست در خانه یا محل کار دارید، مقوا می تواند افزودنی عالی برای توده کمپوست شما باشد.

کارتن پلاست

ابتدا با اصول اولیه شروع می کنیم، مقوا چیست؟ به زبان ساده، چیدمان ضخیم و مستحکم کارت است که دیواره های یک جعبه مقوایی را تشکیل می دهد و ترکیب موادی است که به مقوا استحکام و مقاومت بالایی در برابر ضربه، ضربه و له شدن می دهد. مقوای تشکیل دهنده آن به صورت زیگزاگ مانند کنسرتینی چیده شده است که به دو طرف جعبه استحکام می بخشد و با یک لایه کاغذ کرافت در دو طرف محکم می شود که به آن شناور می گویند. چسب محکم در جای خود باقی می ماند، می توان آن را از انواع مختلف کاغذ مانند کرافت یا تست درست کرد و این لایه های بیرونی هستند که موجدار را به طور ایمن در داخل نگه می دارند. برای اطلاعات بیشتر در مورد آسترهای داخلی و شناور، نگاهی به جعبه مقوایی بیندازید. بنابراین، مقوا دقیقا چه زمانی اختراع شد؟ تاریخچه آن به گذشته‌های دور بازمی‌گردد، با اولین گزارش‌های ثبت اختراع آن در انگلستان در سال ۱۸۵۶، اگرچه در آن زمان به عنوان یک ماده بسته‌بندی تصور نمی‌شد و عمدتاً برای چیزهای دیگری مانند آستر کلاه استفاده می‌شد.

چگونه کارتن پلاست درست کنیم

با توسعه این ماده همه کاره، جعبه های مقوایی را می توان به راحتی برای حمل و نقل و نگهداری ایمن ساخت، اما چگونه مقوا بسازیم؟ فرآیند با ساخت تخته موجدار داخلی شروع می شود و این کار توسط دستگاه بزرگی به نام موجدار انجام می شود و تخته وارد موجدار می شود، گرم می شود و به شکل کنسرتینا که در بالا می بینیم فشرده می شود که قسمت مرکزی مقوا را تشکیل می دهد. دیوار جعبه سپس دو آستر بیرونی، شناور، وارد شده و با استفاده از یک چسب بسیار قوی، به طور ایمن به راه راه متصل می شوند و هنگامی که چسب با استفاده از بخار محکم می شود، تخته تخت کامل را می توان به ورقه های بزرگ در اندازه های مختلف برش داد که برای شکل دادن به آن استفاده می شود. جعبه های مقوایی بسته بندی شده مسطح که از تامین کننده بسته بندی خود دریافت می کنید و ما بیش از ۵۰۰ اندازه و نوع مختلف جعبه مقوایی را در اختیار شما قرار می دهیم، بنابراین می توانید تصور کنید که این فرآیند چقدر می تواند برش و بارگیری بسیار پیچیده شود.

صفحات کارتن پلاست

این محصول از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای تمامی مجوزهای لازم می باشد زیرا صفحات مقوایی دارای ساختاری بدیع و دارای سه متریال مجزا بوده و دارای استحکام فوق العاده ای است که از ترکیب هر سه با هم به وجود می آید. در مرکز، کارت کنسرتینا محکم اما محکم در دو لایه فلوت بسته بندی شده است، این به هر دو طرف ماده در عرض کارت استحکام می بخشد، و این ساختار کنسرتیناست که کارت را بسیار قوی می کند. با انواع مختلف جعبه های مقوایی موجود، اغلب از ما سوال می شود که کدام یک مناسب است و مقوای راه راه چقدر ضخامت دارد؟ نکته مهم در مورد نحوه ساخت آن این است که انواع و مقاومت های مختلفی را می توان تولید کرد، اما چرا تخته موجدار عایق خوبی است و چرا اینقدر قوی است؟ قدرت اصلی موجدار از شکل زیگ زاگ مانند کنسرتینا ناشی می شود. مقوای که با چسب محکم داخل فلوت قرار می گیرد، قوی ترین ماده در طول آن است و همین ساختار است که به آن استحکام می دهد تا از دو طرف آن حمایت کند و اگر می خواهید بدانید که چگونه مقوا را خرد کنید، ساده و سر راست است.

و می توانید از یک خردکن مقوای خودکار استفاده کنید که مقوای راه راه را سوراخ می کند و آن را به یک ماده توری قوی و ضربه گیر تبدیل می کند که می تواند به عنوان بسته بندی استفاده شود. همچنین می‌توانید با خیساندن آن در آب آن را با دست خرد کنید که باعث می‌شود پاره شدن و بریدن آن با قیچی معمولی برای تک جداره یا دو جداره بسیار آسان باشد و برای سه جداره امکان پذیر است. شما به چیزی کمی قوی‌تر نیاز دارید، مانند جعبه برش توضیح داده شده در زیر، یا برخی قیچی‌های صنعتی که استحکام بیشتری ارائه می‌دهند. حتی اگر پاره شود، همیشه ترجیح می‌دهیم تا جایی که ممکن است مقوا را بازیافت کنیم و همه جعبه‌های ما به طور متوسط ​​از ۷۵ درصد الیاف بازیافتی ساخته شده‌اند و مجموعه‌های بازیافت محلی برای کاغذ و کارت معمولاً مکرر هستند و حلقه بازیافت برای موج‌دار آنقدر کارآمد است که جعبه های استفاده شده را می توان تنها در دو هفته بازیافت، بازسازی و دوباره استفاده کرد! مقوا به خوبی بازیافت می شود، بدون از دست دادن استحکام یا دوام، بنابراین یک ماده عالی برای بازیافت است.

عمر کارتن پلاست

برخی برای جعبه سبک و محکم از مواد نازک تر و سبک تری با لایه موج دار استفاده می کنند که به آن جعبه های تک جداره می گویند که عمر مقوا را افزایش می دهد. جعبه های سه جداره با استحکام نهایی ما می توانند تا وزن قابل توجه ۳۰۰ کیلوگرم را تحمل کنند، همه از چندین لایه مقوا ساخته شده اند، ما می دانیم که تخته برای استفاده به عنوان ماده حمل و نقل در سال ۱۸۷۱ ثبت اختراع شد، و برای تخته موجدار یک طرفه و یک رو بود. با یک لایه کاغذ روی یک لایه کاغذ راه راه، اما چه کسی مقوا را اختراع کرد؟ این پتنت توسط آلبرت جونز در شهر نیویورک به ثبت رسیده است. شما در واقع می توانید اولین حق ثبت اختراع موجدار را به عنوان میزبان آنلاین، همراه با توضیحات و اطلاعات فنی یک قطعه جذاب از تاریخچه بسته بندی مشاهده کنید. شما می توانید این محصولات باکیفیت را از طریق همین سایت سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت این محصولات را به دست شما برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *