کارتن پستی ارزان بزرگ کوچک

به کارتن هایی که در اندازه های مختلف در اداره پست برای حمل و نقل وسایل افراد ساخته می شود، کارتن پستی می گویند که در سایزهای بزرگ و کوچک با مقوای صنعتی موجود می باشد و بسیار ارزان می باشد. در حال حاضر سایت های فروشگاه اینترنتی نیز از این کارتن ها برای ارسال محصولات استفاده می کنند. بر اساس نیاز و اشیایی که قرار است جابجا و حمل شوند، ابعاد کارتن ها متفاوت است و به همین دلیل است که در هنگام سفارش باید به ارتفاع، طول و عرض چیزی که می خواهید ارسال کنید توجه کنید و اگر کالای ارسالی کوچکتر از کارتن داخل آن قرار می گیرد، در مسیر انتقال مدام تکان می خورد و ممکن است آسیب جدی ببیند که دیگر امکان تحویل به گیرنده وجود نداشته باشد.

انواع سایزهای کارتن پستی عبارتند از: مقوا سه لایه به ابعاد ۱۰۰ تا ۱۹۸ سانتی متر به وزن ۸۰ گرم، مقوا سه لایه در ابعاد ۱۶۵ تا ۲۷۰ سانتی متر به وزن ۱۶۵ گرم، مقوا سه لایه در ابعاد ۱۹۰ تا ۳۰۵ سانتی متر وزن ۳۱۵ گرم، کارتن پنج لایه در ابعاد ۲۰۰-۴۰۰ سانتی متر وزن ۵۰۵ گرم، کارتن پنج لایه در ابعاد ۲۵۰-۵۰۰ سانتی متر وزن ۶۱۵ گرم، کارتن پنج لایه در ابعاد ۳۲۰-۶۰۰ سانتی متر در وزن ۹۹۰ گرم، کارتن پنج لایه در ابعاد ۳۶۰ تا ۸۰۰ سانتی متر به وزن ۱۱۹۰ گرم در دسترس است.

کارتن پستی ارزان

یکی از مناسب ترین جعبه های مقوایی، جعبه پستی است که بسیار ارزان است. جعبه های مقوایی جعبه های پیش ساخته صنعتی هستند که در درجه اول برای بسته بندی کالاها و مواد مورد استفاده قرار می گیرند، متخصصان صنعت به ندرت از اصطلاح مقوا استفاده می کنند زیرا به ماده خاصی اشاره نمی کند. اصطلاح مقوا ممکن است به انواع مواد سنگین کاغذ مانند مقوا، تخته فیبر موجدار یا مقوا اشاره داشته باشد و معنای این واژه ممکن است به مکان، محتوا، ساخت و ساز و انتخاب شخصی بستگی داشته باشد. مکان ها یا سازمان هایی که از این نوع کارتن ها استفاده می کنند عبارتند از: شرکت های پست، فروشندگان سیار، لوازم برقی، دفاتر پیشخوان، باربری، لوازم آرایشی و صنایع دستی کوچک و لوازم اداری می باشند. از مزایای این مقوا و کاغذ کرافت می توان به نکات زیر اشاره کرد: صرفه جویی در هزینه بسته بندی، ارسال محصول با بسته بندی خوب، دلیل فروش بالای محصول و قابلیت تولید در سایزهای مختلف است.

جعبه های بسته بندی مقوایی برای تحویل ایمن محصولات شما به مشتریان بسیار عالی هستند و همچنین برای نگهداری سوابق مختلفی که به عنوان یک شرکت خصوصی باید حدود شش سال آن را نگه دارید مفید خواهند بود. جعبه های بسته بندی با کیفیت بالا ممکن است برای ظرفیت و برای حمل و نقل چیزهایی که باید برای مشتریان شما ارسال شوند مورد استفاده باشد. هنگامی که مواد باکیفیت را برای بسته بندی انتخاب می کنید، می توان از جعبه های اضافی برای نگهداری اوراق تاریخی خود استفاده کرد تا اطمینان حاصل شود که در صورت نیاز می توان هر چیزی را برگرداند و از جعبه های مقوایی برای نگهداری اسناد خود استفاده کرد ایده آل هستند.

کارتن پستی بزرگ

کارتن ها نقش مهمی در جابجایی و حمل و نقل دارند و کارتن های پستی بزرگ و کوچک نقش بسزایی داشته اند. کارتن های پستی باید دارای مشخصاتی مانند چاپ مخصوص ارسال، مقاومت بالا، درج اطلاعات فرستنده و گیرنده از قبیل: کد پستی، آدرس، الصاق تمبر و بارکد، داشتن جلدهای قهوه ای و سفید باشند.

چاپ روی کارتن به صورت تک رنگ و چهار رنگ قابل انجام است و داشتن آدرس بسیار مهم است که کارتن پستی را از سایر کارتن ها متمایز می کند. از جمله محصولات دیگری که می توان در این کارتن ها قرار داد، گیاهان دارویی ارگانیک است که به دلیل حساسیت به گرما و سایر عوامل، داروها نیاز به مراقبت و نگهداری در مکان های مخصوص دارند و هنگام جابجایی باید دور از این عوامل نگهداری شوند. کارتن ها می توانند به خوبی از این داروها محافظت کنند، محافظت از دارو در برابر حرارت و ضربه نیاز به کارتن های سفت و سخت دارد. بسیاری از کارتن ها نمی توانند برای حمل و نقل مناسب باشند زیرا ضعیف و تک لایه هستند و به راحتی پاره می شوند.

صندوق های پستی حافظ بسیار خوبی برای کالایی است که قصد ارسال آن را دارید و می توانید بدون نگرانی در مورد کالای خود با خیال راحت آن را ارسال کنید. لایه های ضخیم و چند لایه کارتن ها به عنوان یک ظرف محکم، جابجایی و حمل ایمن را برای ما آسان می کند.

کارتن پستی کوچک

یکی از پرکاربردترین کارتن هایی که در اداره پست مورد استفاده قرار می گیرد، کارتن پستی کوچک و مقوای رنگی دو رو می باشد که برای حمل بسیاری از اشیا و کالاها استفاده می شود. کارتن ها یا جعبه های مقوایی جعبه های از پیش مونتاژ شده ای هستند که عمدتاً برای بسته بندی محصولات و مواد یا برای حمل و نقل استفاده می شوند. کارتن مقوایی اصلی در انگلستان در سال ۱۸۱۷ توسط سر مالکوم تورنهیل و جعبه مقوایی اصلی در ایالات متحده در سال ۱۸۹۵ ساخته شد. در سال ۱۹۰۰، ظروف و جعبه های چوبی با ظروف حمل و نقل کاغذی تا شده جایگزین شدند. ظهور جو دوسر ریز شده استفاده از جعبه های مقوایی را گسترش داد و اولین کسانی که از جعبه های مقوایی به عنوان ظروف غلات استفاده کردند، خواهر و برادرهای کلوگ بودند. یکی از مزایایی که در مورد کارتن می توان به آن اشاره کرد این است که می توان آن را بازیافت کرد و پس از استفاده می توان آن را در اختیار کارگاه های بازیافت قرار داد و در آنجا توسط دستگاه خمیر شده و دو بار وارد فرآیند تولید می شود.

بسته ها یا کارتن های پستی از زمان هخامنشیان در ایران شروع به کار کردند که توسط چاپارها جابه جا می شدند و چاپارها معمولاً این کالاهای بسته بندی شده را با اسب حمل می کردند که نگهداری آن در گرما و سرما از گرما و رطوبت بسیار مشکل بود و مجبور بودند کار کنند. هر از گاهی در مکانی استراحت کنند و بعد استراحت به راه خود ادامه دهند. امیدواریم این مطالب نوشته شده در مورد کارتن پستی مورد توجه شما قرار گرفته باشد و هدف ما اطلاع رسانی در مورد این محصول به شما بوده باشد، در صورتی که قصد خرید این محصول را دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا مشاوران این مجموعه شما را راهنمایی کنند تا خرید خوبی را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *