کاربرد دستکش سیلیکونی نسوز در آرایشگاه مردانه

دستکش آتش نشانی Pro-Tech 8 Wildland نیز مانند دستکش سیلیکونی نسوز ک دستکش منطبق با NFPA 1977 است که با پوسته بیرونی چرم جیر چرم گاوی کامل شروع می شود که در برابر ترک خوردگی، پوسته شدن، سفت شدن و آسیب آب مقاومت می کند و حداکثر چسبندگی و مهارت را حتی در صورت خیس شدن فراهم می کند.

آستر داخلی مداکریلیک ضد رطوبت آن در هر نوک انگشت دوخته شده است تا محافظت حرارتی، راحتی و قابلیت های جذب رطوبت بهتر را ارائه دهد.

کف دست و انگشت شست تقویت شده دوام و چسبندگی را افزایش می دهد، در حالی که دیواره های کناری انگشت به طور مستقل بریده و دوخته شده حداکثر مهارت و انعطاف پذیری را فراهم می کند.

در نهایت، ۱۰۰٪ نخ کولار با ترکیدگی بالا در سرتاسر دستکش ها برای ایجاد استحکام و دوام استفاده می شود.

دستکش های نجات فنی

آیا به دنبال دستکش های نجات فنی هستید که بتواند با انواع چالش های ارائه شده توسط تماس های نجات فنی برای خدمات مقابله کند؟ سری Pro-Tech 8 شما را در آنجا نیز با دستکشی پوشانده است که بدون از بین بردن مهارت، محافظت از دست را می پوشاند. سه نوع وجود دارد:

Pro-Tech 8 Stinger Rescue & Multi-Purpose Glove تنها دستکش نجات موجود در بازار با پوسته بیرونی مقاوم در برابر شعله و ضربه TPR است.

ماده TPR که به عنوان لاستیک گرمانرم نیز شناخته می شود، ماده ای است که دارای خواص پلاستیک و لاستیک است.

سبک وزن است و دارای مقاومت سایشی خوب، مقاومت پارگی خوب، مقاومت در برابر آب و هوا و خواص مقاومت الکتریکی است. همراه با پارچه کولار و کولار/نومکس لاستیکی، Pro-Tech Stinger تنها دستکش آتش نشانی غیر ساختاری است که به آن نیاز دارید.

Pro-Tech 8 B.O.S.S. دستکش چند منظوره و مقاوم در برابر برش، دستکش چند منظوره دیگری است که به شما اطمینان می دهد که هر گونه عملیات غیر آتش نشانی (مانند نجات فنی، بیرون آوردن وسیله نقلیه، تمیز کردن) را ایمن تر، موثرتر و کارآمدتر انجام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *