فوم عایق صدا ماشین با در رفتن چرخ ماشین شد

پردازش تشک های فوم عایق صدا ماشین در قسمت موتور فقط روی کاپوت توصیه می شود. نصب پانل های عایق صدا در اطراف اگزوز یا منیفولد صراحتاً ممنوع است، زیرا معمولاً نصب عناصر عایق صدا روی کاپوت کافی است.

تمام محصولات آکسیس فوام برای استفاده در آکوستیک فنی با کلاس آتش که معمولاً در ساخت وسایل نقلیه استفاده می شود مطابقت دارند. با این حال، باید از فاصله کافی از موتور اطمینان حاصل شود تا از منابع غیرضروری خطر جلوگیری شود.

در اینجا عایق صدا برای مقاوم سازی در اتومبیل ها، اتومبیل های کلاسیک و همچنین ماشین های سنگین کشاورزی و جنگلداری را خواهید یافت. جذب کننده های صوتی آکسیس فوم صدای موتور و رانندگی و همچنین ارتعاشات مواد را کاهش می دهند.

ما در آکسیس فوم خوشحالیم که به شما در زمینه عایق صوتی بعدی خودروتان کمک می کنیم. در فروشگاه ما فوم های آکوستیک مناسب و سایر لوازم جانبی برای آرامش و ایمنی بیشتر در هنگام رانندگی پیدا خواهید کرد.

فوم

کارشناسان ما در خط تلفن مشتریان ما به شما مشاوره رایگان می دهند.

عایق صدا هر وسیله ای است که مانع انتشار صدا شود . چندین رویکرد اساسی برای کاهش صدا وجود دارد: افزایش فاصله بین منبع و گیرنده، جداسازی، استفاده از موانع نویز برای انعکاس یا جذب انرژی امواج صوتی ، استفاده از ساختارهای میرایی مانند بافل‌های صوتی برای جذب ، یا استفاده از تولیدکننده‌های صوتی فعال ضد نویز .

برای محدود کردن نویزهای ناخواسته می‌توان از کنترل صدا و آرام‌سازی صوتی استفاده کرد.

عایق صدا می تواند انتقال امواج صوتی مستقیم ناخواسته از منبع به شنونده غیرارادی را از طریق استفاده از فاصله و اجسام مداخله گر در مسیر صدا کاهش دهد به کلاس انتقال صدا و شاخص کاهش صدا مراجعه کنید.

عایق صدا می تواند امواج صوتی غیرمستقیم ناخواسته مانند انعکاس هایی که باعث پژواک و رزونانس هایی می شود که باعث طنین می شوند را سرکوب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *