شوینده نئودرم پوست چرب مناسب ترین شوینده برای افرادی که در تهران زندگی می کنند

اینها درمان‌هایی هستند که معمولاً وقتی به پاک‌سازی صورت فکر می‌کنیم، ذکر می‌شوند، اما ژل پاک‌کننده کف یا فوم پاک‌کننده تنها درمان‌هایی هستند که قادر به پاک‌سازی اپیدرم هستند و لزوماً استفاده از آنها برای همه انواع پوست مناسب نیست.

ژل پاک کننده کف کننده نیز مانند شوینده نئودرم پوست چرب که اغلب به عنوان “پاک کننده” توصیف می شود و برای پاکسازی پوست های چرب، مختلط یا مستعد آکنه توصیه می شود، اما می تواند تهاجمی تر از آن چیزی باشد که به نظر می رسد.

به آن یک شستشو با آب (اغلب آهکی) اضافه کنید تا فرمول ایده‌آل برای داشتن پوست خشک یا برعکس تولید بیش از حد سبوم و ظاهر عیوب را به دست آورید.

بر خلاف ژل شوینده کف کننده، فوم پاک کننده عموماً به شکل ژل یا لوسیون است که با آب امولسیون می شود (و به ندرت مستقیماً به شکل فوم).

بافت و ترکیب نرم‌تر آن برای پوست‌های خشک یا پوست‌های حساسی که پس از استفاده روزانه از ژل شوینده کف‌دار به راحتی تحریک می‌شوند، مناسب‌تر است.

از آنجایی که آنها حاوی هیچ ماده چرب نیستند، فوم پاک کننده یا ژل پاک کننده کف کننده در پاک کردن آرایش ضد آب بسیار موثر نیستند، با این حال استفاده از این نوع مراقبت از پاک کننده به تنهایی تا حد زیادی برای پاکسازی پوست کافی است، اگر این کار را انجام ندهید.

با این حال، ژل یا فوم پاک‌کننده، همچنان مراقبت پاک‌کننده‌ای باقی می‌ماند که بسته به واکنش‌هایی که روی پوست صورت شما مشاهده می‌شود و احتمالاً با سایر انواع مراقبت‌های پاک‌کننده ترکیب یا جایگزین می‌شوند، به مقدار کم از آن استفاده کنید.

لوسیون تونیک صورت: چگونه از آن استفاده کنیم؟

درست مانند هر آب پاک کننده یا میسلار دیگری، لوسیون تونیک با استفاده از یک توپ پنبه ای (در صورت امکان قابل شستشو) روی صورت کاملا تمیز استفاده می شود.

کمی محصول را روی یک پد پنبه ای قرار دهید و آن را از داخل صورت به سمت بیرون پخش کنید.

سپس به آرامی روی اپیدرم ضربه بزنید تا اثر مکنده ایجاد شود و به پوست اجازه دهید محصول را بهتر جذب کند یا حرکات دایره ای کوچکی برای تحریک و اکسیژن رسانی اپیدرم انجام دهید.

مگر اینکه درمان هم برای صورت و هم برای ناحیه چشم مناسب باشد، تا حد امکان از نواحی چشم و لب خودداری کنید.

پوست در آنجا نازک‌تر از بقیه قسمت‌های صورت است و یک محصول نامناسب می‌تواند آن را تضعیف کند و باعث ایجاد زودرس خطوط و چین و چروک شود.

در نهایت، روتین مراقبت از صورت خود را با استفاده از یک سرم یا مرطوب کننده مناسب با نوع پوست خود و یک مرطوب کننده مخصوص خطوط چشم تکمیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *