دستگیره کابینت نایس با کمترین قیمت ممکن در بازارهای ترکیه تهیه نمایید

دستگیره‌های لبه‌ای  و دستگیره کابینت نایس ظاهری امروزی هستند و سخت‌افزار شما در امتداد لبه بالایی کشو یا بالای در به نازک‌کاری تعبیه شده است. هنگام نصب بر روی درب، می توان آنها را روی لبه افقی یا عمودی اجرا کرد.

کشش های لبه را آزمایش کنید – کشش های لبه جوزف گیلز ممتاز ما دارای نمایه های منحنی، مربعی، گرد یا ماه در زیر دستگیره هستند و هر کدام در دست شما متفاوت خواهند بود.

مزایای دستگیره کابینت

دستگیره های کابینت یک راه حل ساده و مستقیم برای نصب هستند. تک‌نقطه‌های ثابت اجازه می‌دهند دستگیره‌ها راحت‌تر تعویض شوند و اگر سلیقه یا سبک شخصی شما در طول زمان تغییر کرد، می‌توان آن‌ها را تعویض کرد.

برای دستگیره‌های مربعی، مارک‌های ممتاز ما یک پین مکان‌یابی برای جلوگیری از چرخش آن‌ها ارائه می‌کنند – مطمئن شوید که نصاب شما از آن استفاده می‌کند!

مزایای تی بارها

یک نسخه مدرن از یک دستگیره، استفاده از آنها نیز بسیار آسان است. آنها در جهت عمودی یا افقی نصب شده اند.

میله‌های T با کیفیت بالا از Joseph Giles دارای پین‌های مکان‌یابی هستند که چرخش آنها را متوقف می‌کند و امکان تراز کردن همیشه عالی را فراهم می‌کند – یک بار دیگر مطمئن شوید که نصاب شما از آنها استفاده می‌کند.

مزایای دستگیره های کششی

دستگیره های کششی ظاهری لوکس هستند و فرصتی را برای سخت افزار بیانیه ای ارائه می دهند که استفاده از آن همچنان آسان است.

از نقطه نظر عملی، دستگیره‌های کششی اغلب برای یخچال‌های یکپارچه ضروری هستند، بنابراین ممکن است منطقی به نظر برسد که این انتخاب دستگیره را با بقیه نازک کاری‌های خود مرتبط کنید.

اگر کشوهای کم عمقی با مشخصات Shaker دارید، این کار می تواند نصب سخت افزار را دشوار کند.

اگر دستگیره در پانل مرکزی فرورفته قرار گرفته باشد، قرار دادن انگشتان در آن ممکن است سخت باشد. اگر دستگیره روی ریل نصب شده باشد، ممکن است خیلی نزدیک به نیمکت آویزان به نظر برسد.

بسیاری از طراحان ترجیح می دهند کشوهای جلوی ساده را با درب های پروفیل Shaker مشخص کنند.

درها

سخت افزار زمانی که به صورت عمودی بر روی لبه باز شدن درب نصب شود، چه در بالا و چه در زیر نیمکت، ارگونومیک ترین حالت را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *