بیل مکانیکی اطلس ۱۶۰۲ بهترین ماشین برای تخریب ساختمان های خارج بافت

یکی از تجهیزات ضروری برای هر پروژه ساختمانی یا معدنی بیل مکانیکی اطلس ۱۶۰۲ است. بیل مکانیکی که برای حفاری و حمل و نقل سنگین ساخته شده است، می تواند کارایی و بهره وری تیم شما را افزایش دهد و در عین حال هزینه های عملیاتی شما را کاهش دهد.

بیل مکانیکی که در انواع و اندازه های مختلف موجود است، می تواند برای شکستن زمین، حفر ترانشه، بلند کردن مواد سنگین، خرد کردن روسازی و موارد دیگر مفید باشد.

بیل مکانیکی مناسب برای شما قدرت و قدرت کافی را برای برآورده کردن نیازهای پروژه شما در حالی که با حداکثر کارایی کار می کند فراهم می کند.

در این راهنما، اندازه ها و انواع مختلف بیل مکانیکی موجود را پوشش خواهیم داد تا به شما کمک کند بیل مکانیکی مناسب برای این کار را پیدا کنید.

یک بیل مکانیکی استاندارد دارای بوم، چوب و سطل است که به جلوی دستگاه متصل است.

بازوی سطل برای حفر خاک یا مواد دیگر به سمت دستگاه کشیده می شود و پایین می آید تا مواد را بلند کند.

کابین بیل مکانیکی می تواند ۳۶۰ درجه بچرخد و به اپراتور این امکان را می دهد تا در حالی که دستگاه ثابت می ماند به راحتی اشیایی مانند سنگ ریزه یا خاک را حفاری کند، جابجا کند و تخلیه کند.

بیل مکانیکی استاندارد که به عنوان بیل مکانیکی خزنده نیز شناخته می شود، روی دو مسیر موازی کار می کند که کشش را در مناظر شیب دار یا تپه ای فراهم می کند.

بیل‌های ردیاب نیز فشار زمینی پایینی دارند و برای مکان‌های کاری با زمین نرم مناسب هستند.

بیل مکانیکی های استاندارد در اندازه های مختلفی وجود دارند، از مینی بیل مکانیکی که برای مکان های کاری تنگ مناسب هستند تا بیل های بزرگ که برای کاربردهای سنگین طراحی شده اند.

سطل ها و بوم های بیل مکانیکی استاندارد نیز در اندازه ها و طول های مختلف برای انجام کارهای مختلف از جمله حفاری، ترانشه برداری، جابجایی زباله ها، حمل مواد سنگین و تخریب سازه ها موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *