با پوشیدن حوله تن پوش صدف طلایی میزان استرستان را کاهش دهید

دو دسته اصلی از حوله ها وجود دارد: حوله های ضخیم و حوله های نازک.

هر دو به طور موثر از شما محافظت می کنند. انتخاب بین این دو سلیقه ای است.

حوله‌های ضخیم  نظیر انواع حوله تن پوش صدف طلایی که به آن‌ها «ماکسی» یا «کلاسیک» نیز می‌گویند، ضخیم‌تر از حوله‌های دیگر هستند و باعث محافظت و راحتی بیشتری می‌شوند.

آنها به ویژه برای جریان های سنگین توصیه می شوند.

بالشتک های نازک که «اکسترافین» یا «اولترا» نیز نامیده می شوند، بسیار نازک هستند (فقط حدود ۳ میلی متر ضخامت دارند) و محافظت و دقت بیشتری دارند.

ضخیم یا نازک، حفاظت ارائه شده توسط این دو نوع حوله قابل اطمینان است اگر مدل را با توجه به جریان و نیاز خود به خوبی انتخاب کنید.

مهم است که حوله حمام خود را با دقت انتخاب کنید.

برای انجام این کار، معیارهای خاصی باید در نظر گرفته شود و شما را در انتخاب شما راهنمایی می کند تا از تمام راحتی، نرمی و گرمی مورد انتظارتان اطمینان حاصل شود، مانند:

جنس : پنبه تری رایج ترین ماده است. نرم، طبیعی، انعطاف پذیر و در عین حال جاذب است.

این ماده برای خشک شدن سریع و ملایم بعد از حمام ترجیح داده می شود. در مورد پنبه شانه شده ، نرمی زیادی در لمس ارائه می دهد و از نخ پنبه ای قوی تر است. فیبر بامبو نیز وجود دارد .

این حوله های الیافی بامبو به دلیل نرمی و نرمی بسیار ارزشمند هستند و برای پوست های حساس ایده آل هستند. ما همچنین پنبه مصری داریم که یکی از نجیب ترین و مقاوم ترین مواد است.

علاوه بر این، طول الیاف آن دو برابر پنبه سنتی است و در نتیجه جذب بیشتری دارد. لانه زنبورییک موضوع داغ در حال حاضر است بسیار جاذب و فشرده است.

این حوله ها علاوه بر ظاهر زیبایی که دارند سبک هستند و خشک شدن سریع را تضمین می کنند. این حوله ها به سرعت خشک می شوند و بسیار سبک هستند. کتانی نیز وجود دارد که به دلیل جنبه طبیعی آن قدردانی می شود. از طرفی باید مخصوص پوست هایی باشد که از لایه برداری کوچک آن ترسی ندارند.

گراماژ: در توضیحات محصولات حمام نشان داده شده است، شکلی است که از تراکم الیاف موجود در مواد تشکیل دهنده حوله خبر می دهد.

بنابراین وزن حوله بر حسب متر مربع است. میانگین وزن حوله های حمام بالای ۴۵۰ گرم در متر مربع است. به عنوان مثال، یک حوله نخی دارای وزنی بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ گرم در متر مربع است که ظاهر نرم آنها را توضیح می دهد.

حوله های لانه زنبوری، فشرده تر از پنبه، معمولاً وزنی بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ گرم در متر مربع دارند. بنابراین، هر چه وزن بیشتر باشد، حوله بیشتر قابل باد کردن است و بیشتر می تواند آب را جذب کند.

ابعاد: اندازه نیز معیاری است که نباید از آن غافل شد. حوله ها با توجه به سایزشان برای مصارف مختلف مدل های مختلفی دارند. برای خشک کردن بدن خود، حوله دوش ۷۰ در ۱۲۰ سانتی متری را انتخاب کنید. این نوع حوله به شما این امکان را می دهد که وقتی از حمام خارج می شوید کل بدن را بپیچید

. حوله حمامی حتی بزرگتر (۹۰×۱۵۰ سانتی متر) نیز وجود دارد که نرمی و نرمی را ارائه می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *