آویشن اسپری دهانی باعث درمان سرطان روده می شود

چرم یا آویشن اسپری دهانی یک گیاه تند است که برای پختن غذاهای شیرین و تند استفاده می شود. هم به صورت خشک و هم تازه استفاده می شود. می توان آن را با سایر ادویه ها برای مالیدن گوشت مخلوط کرد، به روغن اضافه کرد.

همچنین می توانید مخلوطی از سبزی های خشک درست کنید و آویشن را برای اضافه کردن به سوپ ها و غذاهای دیگر اضافه کنید.

نسبت آویشن تازه و خشک را به خاطر بسپارید. اگر دستور تهیه آویشن تازه می‌خواهد اما شما فقط آن را خشک کرده‌اید یا برعکس نگران نباشید.

این نوع آویشن قابل تعویض هستند. شش شاخه آویشن تازه معادل 3/4 قاشق چایخوری (3.75 گرم) آویشن خشک است.

برای آموزش طرز تهیه آویشن تازه دستور زیر را بخوانید. اگر در دستور العمل نیاز به شاخه های آویشن است، آنها را بشویید تا برای استفاده آماده شوند.

اگر در دستور غذا فقط لغزش لازم است، باید انگشتان یک دست خود را روی شاخه ها بکشید و انگشتان خود را روی انتهای این شاخه قرار دهید تا همه برگ ها از هم جدا شوند.

آویشن

اگر دستور تهیه آویشن تازه خفه شده است، برگه ها را روی یک تخته تمیز بگذارید و آنها را با یک چاقوی تیز ریز خرد کنید. ذرات چوبی بزرگ را از ساقه جدا کنید.
آویشن تازه را در یک لیوان آب بریزید تا مدت بیشتری بماند. شاخه ها را به صورت مورب برش دهید، سپس مانند گل ها از انتها تا انتها در یک لیوان آب پایین بیاورید و در گلدان قرار دهید.

لیوان را در یخچال نگهداری کنید و آب آن را یک روز در میان عوض کنید. بنابراین آویشن را می توان حدود یک هفته نگهداری کرد.

برای آویشن خشک از ظروف شیشه ای تیره استفاده کنید. گیاهان و ادویه ها را باید در ظروف شیشه ای یا فلزی نگهداری کرد، زیرا بهتر از ظروف پلاستیکی نگهداری می شوند.

شیشه روی عطر و طعم گیاهان تأثیر نمی گذارد، در حالی که فلز و پلاستیک می توانند. بهتر است از ظروف شیشه ای تیره (مانند مواردی که برای نگهداری معرف ها استفاده می شود) استفاده کنید که علاوه بر موارد دیگر، گیاه خشک را از تأثیرات نور خورشید محافظت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *